جدید ترین نوشته هامجموعه ای از بهترین مطالب فرازمد

 عکس همه چیز در مورد پارافیلم

همه چیز در مورد پارافیلم

وبسایت فرازمد یکی از منابع معتبر و قابل اعتماد برای تهیه پارافیلم آزمایشگاهی است ، قیمت های رقابتی و کیفیت بالای پارافیلم را ارائه می دهد.همچنین امکان سفارش آنلاین و ارسال سریع پارافیلم را به مشتریان خود فراهم می کند.

پارافیلم آزمایشگاهی
 عکس صفر تا صد روش خواندن و تفسیر نوار تست ادرار

صفر تا صد روش خواندن و تفسیر نوار تست ادرار

در این مقاله، قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه می‌توانید نوار تست ادرار را به درستی بخوانید و تفسیر کنید. نوار تست ادرار یک روش ساده و سریع برای بررسی وضعیت کلیه‌ها، عفونت ادراری، دیابت و بعضی از بیماری‌های دیگر است.

آشنایی با نوار ادراری آزمایشگاهی
 عکس همه چیز درمورد استفاده از نوار ادراری آزمایشگاهی

همه چیز درمورد استفاده از نوار ادراری آزمایشگاهی

اگر به دنبال خرید نوار ادراری آزمایشگاهی با کیفیت و قیمت عالی هستید، پیشنهاد می‌کنیم حتما از وبسایت فرازمد دیدن کنید. فرازمد یکی از معتبرترین و پربازدیدترین فروشگاه‌های آنلاین تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی است که محصولات متنوع و با کیفیت را با قیمت‌های بسیار مناسب به شما عرضه می‌کند

آشنایی با نوار ادراری آزمایشگاهی
 عکس آشنایی با ظروف پلاستیکی پر کاربرد در آزمایشگاه

آشنایی با ظروف پلاستیکی پر کاربرد در آزمایشگاه

ظروف پلاستیکی به دلایل مختلفی مانند قیمت پایین تر، دوام بیشتر، شکنندگی کمتر و قابلیت چند بار مصرف بودن، محبوبیت زیادی پیدا کرده اند.در ادامه به معرفی چند نوع از ظروف پلاستیکی پر کاربرد و ویژگی ها و کاربردهای آنها می پردازیم.

ظروف پلاستیکی آزمایشگاهی
 عکس همه چیز درمورد روش های انجام آزمایش تعیین گروه خونی

همه چیز درمورد روش های انجام آزمایش تعیین گروه خونی

گروه خونی یکی از ویژگی های مهم بدن انسان است که در بسیاری از موارد پزشکی نقش دارد. برای مثال، در صورت نیاز به انتقال خون، باید گروه خونی فرد گیرنده و دهنده با هم سازگار باشد. در ادامه، با فرازمد همراه باشید تا با روش های تعیین گروه خونی آشنا شوید.

آموزش کار با کیت های آزمایشگاهی
 عکس معرفی و کاربرد شیشه آلات و ظروف آزمایشگاهی

معرفی و کاربرد شیشه آلات و ظروف آزمایشگاهی

شیشه آلات آزمایشگاهی برای نگهداری، اندازه گیری، تقسیم، حلال کردن، گرم کردن، خنک کردن، تقطیر، تبخیر، تصفیه و جداسازی مواد شیمیایی به کار می روند. در این مقاله به معرفی انواع شیشه آلات آزمایشگاهی و کاربرد آنها میپردازیم.

شیشه آلات آزمایشگاهی